08:28:13 12.02.2025
Stiri

VIDEO // Shakira, cu Milan în brațe la finala Cupei Mondiale de Fotbal!

Monden 14.07.2014 09:41 Vizualizări3295 Autor: Tatiana Scutaru

Cu toate că piesa „La La La (Brasil 2014)” a Shakirei nu a fost Imnul Oficial al Cupei Mondiale de Fotbal din acest an, iată că aceasta a avut mai mare priză la public decat „We Are One”, colaborarea dintre Pitbull și Jennifer Lopez.

Shakira a fost invitată de organizatori să-și cânte hitul la ceremonia de închidere a Cupei Mondiale, iar imediat după prestația sa, cântăreața l-a luat în brațe pe fiul ei Milan, pentru a-l prezenta întregului stadion, scrie Agenția de Presă Mondenă.

shakira-milan

Special pentru acest moment, Shakira a pregătit o coregrafie cu totul aparte, aceasta colaborând cu Beto, instructorul care a creat disciplina de fitness Zumba. Cei doi au mai lucrat împreună la jumătatea anilor ’90, când Shakira nu era atât de cunoscută, la coregrafia piesei „Pies Descalzos”.

shakira-pique-milan

Stiri relevante

Parteneri
Descoperă
Punct de vedere NAȚIONAL
30.12.2024 09:11 Nicolae Negru Nicolae Negru // Anul politic 2024, î...

30.12.2024 09:55 Valeriu Saharneanu Valeriu Saharneanu // Rezidenții tran...

27.12.2024 09:10 Nicolae Negru Nicolae Negru // Maia Sandu, al doile...

Abonament
Abonează-te pentru a fi la curent cu ultimele știri
Sondaj
Cine credeți că va prelua puterea în R. Moldova, după alegerile parlamentare din 2025?
Prietenii noștri

Ziarul Național 2013-2024. Toate drepturile sunt rezervate

Despre noi Publicitate News widget RSS Contacte Developed by WebConsulting.md