FOTO // Drama actriţei Nataşa Raab
![Vizualizări](/img/eye.jpg)
![FOTO // Drama actriţei Nataşa Raab](/getimages/300x1000x2/large/e2242a4b32d2c8a6901f89d306acdf36.jpg)
Nataşa Raab trece din nou prin clipe dramatice, greu de suportat. Actriţa în vârstă de 64 de ani a anunţat zilele trecute că soţul ei va ajunge din nou pe masa de operaţie, din cauza unui cancer la vezică.
Vedeta a postat pe reţelele de socializare un mesaj prin care şi-a anunţat fanii că boala soţului ei, medicul Val Gutul, a recidivat, aşa că acesta se va opera din nou.
„Pe soţul meu îl operează luni (n.r. - ieri), iar eu mă simt total nefolositoare. Nu am chef de nimic, vreau să mă odihnesc”, a scris actriţa.
Cei doi au aproape 37 de ani de căsnicie şi se iubesc la fel ca la început. Actriţa, care joacă la Teatrul Naţional din Craiova, nu şi-a ascuns nici ea problemele de sănătate, mai ales că din această cauză nu au avut niciodată moştenitori.
„Ultima mea şansă de a avea copii s-a dus acum 16 ani, când am învins un cancer uterin şi am făcut o histerectomie. Imediat după aceea a venit moda cu inseminările in vitro, dar eu nu mai aveam în ce să inseminez. Nu am copii, însă am mulţi studenţi şi fini”, a declarat actriţa anul trecut, la „Premiile Gopo”, pentru Click.ro.
![](/getimages/620x2000x2/large/73bb8bfbceab991fcd36db0b849cf014.jpg)
![](/img/eye.jpg)
![](/getimages/620x2000x2/large/9a5e36dc73951942f81bcd7f953f76d8.jpg)
![](/img/eye.jpg)
![](/getimages/620x2000x2/large/d3fce4997bc21026bce572ba0ade2042.jpg)
![](/img/eye.jpg)
![](/getimages/620x2000x2/large/0b552c7d2fbd80b9dab0962db7c4300c.jpg)
![](/img/eye.jpg)
![](/getimages/620x2000x2/large/5e51972ff741ba6b8c328f4d3e65c699.jpg)
![](/img/eye.jpg)
![](/getimages/620x2000x2/large/668a86bb50e23d47449344c1c4878950.jpg)
![](/img/eye.jpg)
![](/getimages/620x2000x2/large/fce47312b86d3611ababb2ae47fba728.jpg)
![](/img/eye.jpg)
![](/getimages/620x2000x2/large/73e4c199c13b6efe6d0e8b2c38bf64be.jpg)
![](/img/eye.jpg)
![](/getimages/620x2000x2/large/88603089c175369ff1b9685e4a1179e3.jpg)
![](/img/eye.jpg)
![](/getimages/620x2000x2/large/a8c26150691114799a41281429684d2d.jpg)
![](/img/eye.jpg)
![](/getimages/620x2000x2/large/05842fcc9170a579fb10074c7f5e042e.jpg)
![](/img/eye.jpg)
![](/getimages/620x2000x2/large/b9b381701f3a09572e00db16b60021d0.jpg)
![](/img/eye.jpg)
![](/getimages/620x2000x2/large/3b9af5ade4b4ca948b43e3a6d3cdb26e.jpg)
![](/img/eye.jpg)
![](/getimages/620x2000x2/large/779af8fb86c843704f7b401e69ee513f.jpg)
![](/img/eye.jpg)
![](/getimages/620x2000x2/large/05953260e126e4af2650efbf726f97fb.jpg)
![](/img/eye.jpg)
![](/getimages/620x2000x2/large/aa881cfe81542ef89ae670cfaf0884ad.jpg)
![](/img/eye.jpg)
![](/getimages/620x2000x2/large/cef62988fd56168cc2319c0e6b5645b7.jpg)
![](/img/eye.jpg)
![](/getimages/620x2000x2/large/a4758362b56d2017da39677ce30339be.jpg)
![](/img/eye.jpg)
![](/getimages/619x421x1/large/3b9af5ade4b4ca948b43e3a6d3cdb26e.jpg)
![](/getimages/619x421x1/large/779af8fb86c843704f7b401e69ee513f.jpg)
![](/getimages/619x421x1/large/05953260e126e4af2650efbf726f97fb.jpg)
![](/getimages/619x421x1/large/aa881cfe81542ef89ae670cfaf0884ad.jpg)