12:27:56 17.02.2025
Stiri

VIDEO // Spitalele din România, dotate cu apartură de ultimă generație: „Avem încredere în doctori și nu ne mai facem griji”

Actualitate 15.10.2020 09:41 Vizualizări1632 Autor: Ziarul National
VIDEO // Spitalele din România, dotate cu apartură de ultimă generație: „Avem încredere în doctori și nu ne mai facem griji”

Spitalele din România sunt dotate cu apartură de ultimă generație și arată „ca la hotel”, susține Irina Andreea Caleșu din București, mama a doi micuși gemeni.

CITIȚI și VIDEO // Petrișor Peiu: „Unirea înseamnă să te poți duce cu economiile strânse într-o viață la orice bancă, să le depui în siguranță, fără riscul de a le piede”

„Avem încredere în doctori și nu ne mai facem griji”, spune femeia, care apelează des la serviciile sistemului de sănătate de peste Prut.

Stiri relevante

Parteneri
Descoperă
Punct de vedere NAȚIONAL
30.12.2024 09:11 Nicolae Negru Nicolae Negru // Anul politic 2024, î...

30.12.2024 09:55 Valeriu Saharneanu Valeriu Saharneanu // Rezidenții tran...

27.12.2024 09:10 Nicolae Negru Nicolae Negru // Maia Sandu, al doile...

Abonament
Abonează-te pentru a fi la curent cu ultimele știri
Sondaj
Cine credeți că va prelua puterea în R. Moldova, după alegerile parlamentare din 2025?
Prietenii noștri

Ziarul Național 2013-2024. Toate drepturile sunt rezervate

Despre noi Publicitate News widget RSS Contacte