22:13:50 05.07.2025
Stiri

FOTO // Mihaela Rădulescu, pe covorul roșu în Beverly Hills. Ce ținută a purtat

Monden 23.01.2018 20:30 Vizualizări1870
FOTO // Mihaela Rădulescu, pe covorul roșu în Beverly Hills. Ce ținută a purtat Sursa: unica.ro

Duminică seară a avut loc, la un hotel de lux din Beverly Hills, gala premiilor „Legendele vii ale aviației”. Printre invitați s-a numărat și Felix Baumgartner, care a apărut pe covorul roșu la brațul iubitei sale, Mihaela Rădulescu.

Pentru acest eveniment, Mihaela a ales o little black dress cu un detaliu foarte interesant – un volan de mari dimensiuni pe un umăr. Croiala stil sirenă a pus în evidență silueta perfectă a Mihaelei, care arată foarte bine la cei 48 de ani.

Gala „Legendele vii ale aviației” premiază anual cele mai mari reușite din industria aerospațială, iar Felix Baumgartner a fost invitat la eveniment în calitate de parașutist și base jumper.

El este cunoscut în lumea aviației pentru salturile periculoase executate de-a lungul timpului. Felix a fost primul om care a executat un salt din stratosferă, de la înălțimea de 39.045 km, iar în prima parte a căderii a depășit viteza sunetului.

Sursa: unica.ro

Autor:
Top stiri

Parteneri
Descoperă
Punct de vedere NAȚIONAL
14.05.2025 13:06 ZiarulNational Mihai Gribincea // Moscova rescrie is...

30.12.2024 09:11 Nicolae Negru Nicolae Negru // Anul politic 2024, î...

30.12.2024 09:55 Valeriu Saharneanu Valeriu Saharneanu // Rezidenții tran...

Sondaj
Ce scenariu pare mai realist?
Prietenii noștri

Ziarul Național 2013-2025. Toate drepturile sunt rezervate

Despre noi Publicitate Termeni și condiții News widget RSS Contacte