Laura Cosoi se pregătește de nuntă. „Va fi la toamnă”


Laura Cosoi a anunțat recent că se pregătește intens de nunta surorii sale, care va avea loc în toamna aceasta. Vedeta spune că încă nu are planuri de căsătorie cu Cosmin, iubitul ei cu care are o relație de doi ani.
„Femeile au o viață mai grea decât bărbații. Cosmin mă acoperă cu dragostea lui într-un mod ideal. În viață trebuie să găsești o cale de mijloc ca să te vezi pe lângă profesie. Lăsam unul de la altul, dar Cosmin o face mai mult. Nu sunt rea, dar m-am obișnuit prost. Gelozie nu există, sunt mici tachinări”, a declarat aceasta pentru Știrile Kanal D.
„Nu mă cucerește cu ceva anume, trebuie să fie firesc și să mă iubească liber, ca până acum. Trebuie să vadă universul lui în mine. Vorbim despre nuntă, am 32 de ani și el 38. Avem o relație de 2 ani și ne stim de 11. Lucrurile merg înspre o familie, o să ne căsătorim într-o zi”, a mai spus aceasta.
„Acum mă gândesc la nunta surorii mele, e în septembrie. I-am pregătit deja meniul, cum trebuie să arate mesele. Interesant e că nu mi-am imaginat-o pentru mine. Îmi doresc și copii”, a mai spus Laura Cosoi.









































































