14:25:36 05.12.2022
Stiri

Mesajul viral postat de un bărbat când a aflat că fosta lui soție se mărită din nou. „Avem trei copii frumoși și am avut un divorț amar”

Știri 22.01.2019 18:04 Vizualizări3264 Autor: Ziarul National
Mesajul viral postat de un bărbat când a aflat că fosta lui soție se mărită din nou. „Avem trei copii frumoși și am avut un divorț amar” Sursa: unica.ro


La trei ani de la divorț, Blake Higginbotham (Texas) a aflat că fosta lui soție, Heather, este decisă să se recăsătorească. Auzind această veste, bărbatul a transmis un mesaj, care în scurt timp a devenit viral.

Prin acest mesaj postat pe Facebook, Blake speră să încurajeze și alte cupluri divorțate și care au copii să privească lucrurile în același mod. Cei doi nu s-au separat amical, după cum chiar el a scris în postare, dar timpul i-a învățat să se accepte.

Iată postarea lui Blake!

„Ea este fosta mea soție. Mama celor trei copii ai mei. Femeia care i-a adus pe cei trei copii ai mei pe lumea asta. Ne-am căsătorit de tineri, avem trei copii frumoși și am avut un divorț amar. Trei ani mai târziu, relația a devenit extrem de diferită. Noi acționăm ca o echipă. Bărbatul cu care este acum este un tip minunat. Se comportă minunat cu copiii mei, iar ei îl iubesc. Ca tată, nu pot să-mi doresc ceva mai mult de atât. Sincer, vă doresc tot ce am mai bun. Sunt mulțumit pentru multe lucruri, inclusiv relația pe care o avem. Orice om divorțat, te încurajez din tot sufletul să încerci și să privești lucrurile din această perspectivă diferită. Doar pentru că nu mai sunteți soț și soție, nu înseamnă că nu puteți fi mamă și tată”, a scris bărbatul în postarea de pe Facebook, la care a atașat și două fotografii cu fosta lui soție și actualul partener.

Când fosta soție a lui Blake a văzut mesajul postat de bărbat, ea i-a împărtășit aceleași gânduri: „Facem o echipă minunată și suntem binecuvântați. A avut suișuri și coborâșuri, dar nu pot cere o relație mai bună de părinți decât cea pe care o avem acum. Ceea ce am sperat întotdeauna că vom avea pentru copiii noștri. Mulțumesc, Blake!”, a scris Heather pe Facebook.

Sursa: unica.ro

Prietenii tăi merită să știe ASTA!

Top stiri

Estela Georgiadis 24.11.2022 19:59

Numele meu este Estela Georgiadis și sunt aici să-l apreciez pe Dr. Isikolo. Întotdeauna am avut o relație complicată cu iubitul meu. Ne-am luptat de atâtea ori din cauza nesiguranțelor de ambele părți și ne-am despărțit. Știam foarte bine că încă îl iubesc și că am nevoie de el înapoi în viața mea. Mi-a neglijat cererea și eforturile de a îndrepta lucrurile și am primit informații că deja se întâlnea cu o altă doamnă. Nu am putut evita situația așa că a trebuit să-l contactez pe DR ISIKOLO și am vorbit și mi-am explicat totul. M-a asigurat că mă va ajuta și se va asigura că îl voi întoarce la mine. El nu a pierdut niciodată să mă ajute și mi-a restabilit dragostea și bucuria pe care le-am împărtășit și mi-am adus bărbatul înapoi la mine. Știu mai bine că tot ceea ce spun atât de mulți oameni despre DR ISIKOLO este de fapt adevărat când am primit rezultatul muncii lui pentru mine 48 de ore așa cum a promis. Crede-mă, el te poate ajuta și pe tine dacă crezi. Așa că contactați-l acum. Contactul său de e-mail: isikolosolutionhome@gmail.com De asemenea, puteți să-l WhatsApp/Viber la +2348133261196

Cristiana 24.11.2022 20:34

Sunt foarte surprins de experiența miraculoasă și de miracolele Dr. DAWN care sunt distribuite pe internet și în întreaga lume. Cum a făcut o treabă grozavă, ajutând oamenii din întreaga lume să-și aducă înapoi imediat iubitul pierdut. el a ajutat să-l aducă înapoi pe fostul iubit, i-am spus despre soțul meu care m-a părăsit acum vreo 7 luni și a plecat de acasă cu tot ce aveam, am rămas uimit când mi-a spus să zâmbesc și să mă odihnesc și m-a asigurat că se va ocupa de tot. doar 72 de ore. După a doua zi, soțul meu m-a sunat, am fost atât de șocată, că am ridicat și nu mi-a venit să cred urechilor, că de fapt m-a implorat să-l iert și a făcut promisiuni la telefon. S-a întors acasă și mi-a făcut și un cadou foarte frumos doar pentru el pentru a-mi dovedi dragostea, am fost atât de fericit că l-am întâlnit pe Dr. DAWN a trebuit să-i sune și să-i mulțumesc, el doar a spus că ar trebui să împărtășesc vestea bună peste tot în lume, ei bine, dacă aveți nevoie de un vrăjitor eficient și real în dvs. viata pentru orice problema il puteti contacta pe Dr. DAWN prin email-ul sau: ( dawnacuna314@gmail.com ) sau WhatsApp :+2349046229159

Bisty 25.11.2022 02:42

Sunt foarte surprinsă de experiența miraculoasă și de minunile Dr. Ayo care au fost răspândite pe internet și în întreaga lume. Cum a ajutat minunat oamenii din întreaga lume să-și restaureze iubiții pierduți. L-am contactat după ce am trecut prin atâtea mărturii de la diferiți oameni. El a ajutat să-l aducă înapoi pe fostul iubit, i-am spus despre soțul meu care m-a abandonat acum 8 luni și a plecat de acasă cu tot ce aveam, am fost nedumerit când mi-a spus doar să zâmbesc și să mă odihnesc asigurându-mă că el se va ocupa de toate în doar 48 de ore, după a doua zi soțul meu m-a sunat, am fost atât de șocată, am preluat apelul și nu-mi venea să cred urechilor, chiar mă implora să-l iert și făcea promisiuni la telefon, S-a întors acasă și mi-a oferit, de asemenea, cadouri foarte frumoase doar pentru el pentru a-și dovedi dragostea pentru mine, am fost atât de fericit că a trebuit să-l sun pe Dr. Ayo și i-am mulțumit, mi-a spus doar să împărtășesc veștile bune peste tot în lume. ,Ei bine, dacă aveți nevoie de un vrăjitor eficient și real pentru orice problemă în viața ta, îl poți contacta pe Dr. Ayo pe e-mailul său: drayospell@gmail.com sau pe WhatsApp-ul lui la: +2347055691377.

Alex Miercurea 26.11.2022 17:32

Mi-am pierdut căsnicia și casa noastră frumoasă, distrusă de nefericirea când o văd pe soția mea plecând din cauza minciunilor cu care era hrănită și a nesiguranțelor care nu au fost niciodată adevărate. Am jurat de la început să nu fiu niciodată un trișor și m-am susținut pentru a mă asigura că îmi construiesc o casă fericită, dar, din păcate, ea nu a avut niciodată suficientă încredere în mine. Am rătăcit luni de zile încercând să o recuperez și am căutat ajutor din diverse surse, inclusiv intervenția familiei ei, dar nu am avut niciodată succes. Am intrat în contact cu Dr. Isikolo, de care mă îndoiam la etapa anterioară cu care am luat legătura. A trebuit să păstrez speranța vie și să respect procedurile așa cum mi-a explicat totul. M-a asigurat de întoarcerea ei, care s-a întâmplat după două sau trei zile și încă nu am găsit cuvinte pentru a exprima cât de fericit și de recunoscător sunt cunoscând fiul meu și am avut mama lui acasă la noi. Le spun tuturor despre doctorul Isikolo și inima lui bună care ajută oamenii. Nu te va dezamăgi dacă îl încerci. Contactați-l prin e-mail: isikolosolutionhome@gmail.com sau trimiteți-i un mesaj pe WhatsApp prin: +2348133261196.

Saida Vilma 27.11.2022 09:08

Soțul meu m-a părăsit pentru o altă femeie și am rămas în întuneric. S-a întâmplat atât de repede și în câteva zile, viața mea s-a dat peste cap. M-a părăsit după 3 ani fără cuvinte. Îl contactez pe Dr. Ilekhojie prin e-mailul său și mi-a promis că va îndeplini un ritual de reconciliere pentru a ne ajuta să ne întoarcem împreună. În mai puțin de 48 de ore după ce și-a făcut ritualul, soțul meu a început să mă testeze din nou și s-a simțit îngrozitor pentru ceea ce tocmai m-a supus. A spus că sunt cea mai importantă persoană din viața lui și știe asta acum. Căsătoria noastră este acum puternică și stabilă. Mulțumesc Dr pentru ritualul de reconciliere pe care l-ai făcut pentru mine. Tu ești Dumnezeu trimis pentru a restabili căsătoria ruptă. Recomand cu sinceritate Dr. Ilekhojie oricui are o căsnicie ruptă sau probleme de relație. E-mailul lui: gethelp05@gmail.com

Lavinia Petrescu 28.11.2022 17:54

Soluții excelente și uimitoare despre cum să-ți recuperezi fostul. Pentru cine este vorba, am apreciat foarte mult modul în care Marele DR ISIKOLO și-a folosit îndrumarea intuitivă și abilitățile de antrenor de viață, precum și empatia pentru a-mi aduce sufletul pereche înapoi la mine. Pentru 100% din Psychics reali gratuiti, consultant pentru a vă aduce înapoi fostul și pentru a vă rezolva toate problemele generale sau problema suferinței. Partenerul meu m-a părăsit din cauza unor lupte și certuri nesfârșite și am fost devastat luni de zile și mi-am revenit fericirea când l-am contactat. Singurul și singurul DR ISIKOLO cel mare este singurul care vă poate ajuta. Mi-a rezolvat problema pentru mine. Mi-a adus fostul înapoi în 48 de ore de consultație. Luați legătura cu marele Dr Isikolo e-mail: isikolosolutionhome@gmail.com Puteți, de asemenea, să îl puteți WhatsApp la +2348133261196.

Daciana Radu 30.11.2022 02:59

Vreau să folosesc această ocazie pentru a-i mulțumi unui om grozav pe nume Dr Ajayi pentru că m-a ajutat să-mi recuperez logodnicul după 6 luni de separare, cu puterile sale de vrăji transmise lui de către strămoșul său, nu cred niciodată în vrăji, dar am decis să i-o ofer. o încercare, sincer, el m-a uimit cu marea sa putere de vrajă. Nu mă gândesc niciodată că fac o astfel de mărturie, dar fac asta pentru că sunt plin de bucurie, deoarece acum sunt fericit căsătorită. deci, dacă aveți nevoie de ajutorul unui vrăjitor pentru orice fel de vrăji, ar trebui să îl contactați pe Dr. Ajayi pe WhatsApp sau Viber: +2347084887094 sau e-mail:drajayi1990@gmail.com De asemenea, îl puteți contacta pentru următoarele: 1. Vrăji de loterie 2. Ierburi care vindecă orice tip de cancer 3. Vrăji de promovare a locurilor de muncă 4. Vrăjiți pentru a câștiga orice proces 5. Ierburi pentru a rămâne însărcinată. Luați legătura cu Dr. Ajayi pentru orice fel de probleme fizice sau spirituale și spuneți-vă la revedere de la ele.

Cristina Aurescu 30.11.2022 16:28

Iubitul meu s-a despărțit de mine acum 2 luni, pentru că a simțit că-l înșel cu un prieten de-al meu bărbat, am încercat tot ce am putut să-i explic, dar a făcut ureche surda, am fost devastată emoțional pentru că l-am iubit cu adevărat până când Am văzut o postare pe internet despre DR ISIKOLO, care îi ajută pe oameni să-și recâștige iubitul pierdut, la început m-am îndoit dacă era real pentru că nu am crezut niciodată în astfel de lucruri, dar am decis să-i dau o încercare, l-am contactat și mi-a spus eu ce să fac și am făcut-o, apoi a făcut o vrajă de dragoste pentru mine. Procesul vrăjii de reunire a iubiților este foarte simplu și lucrează dezinteresat cu oamenii în același mod în care mi-a restabilit relația în 48 de ore și iubitul meu suna și implora împăcați-vă din nou cu mine, dacă aveți nevoie de ajutor pentru a vă repara relația sau problema căsătoriei. Iată contactul lui, WhatsApp el pe: +2348133261196, e-mail-i (isikolosolutionhome@gmail.com)

Loana Alin 30.11.2022 22:06

A trecut mai bine de o lună și totul pare că a revenit la normal. El a început să mă trateze mai bine și a fost un proces de vindecare pentru amândoi. Coșmarul care durase aproape 2 ani s-a încheiat în sfârșit. Parcă ne-am îndrăgostit din nou! Amândoi am lăsat trecutul în urmă și încercăm să mergem înainte – și pentru prima dată după mult timp, viitorul pare mult mai luminos. Nu pot exprima în cuvinte cât de recunoscător îi sunt doctorului Ilekhojie! Este ca și cum am redescoperit în sfârșit acele lucruri unul despre celălalt care ne-au făcut să ne îndrăgostim în primul rând. Toate îngrijorările și stresul au dispărut pur și simplu. Îți mulțumesc Dr. Ilekhojie pentru că mi-ai salvat Căsnicia ruptă. Eu și soțul meu trăim din nou fericiți. Toate mulțumim lui Ilekhojie. Contactați-l pentru a vă restabili căsătoria E-mail: gethelp05@gmail.com Sunați sau Whatsapp +2348147400259)

Aurora Leu 01.12.2022 19:38

Vreau doar să-mi împărtășesc recenzia despre puternicul vrăjitor DR WALE, soțul meu a cerut divorțul după nouă ani de căsnicie. Mi-a fost greu și pentru copii. Am făcut tot ce am putut pentru a-mi salva căsnicia și familia, dar toți au eșuat până la un moment dat. Prietenul meu mi-a povestit despre munca minunată a lui DR WALE. L-am contactat și m-a asigurat că în câteva săptămâni totul va fi bine, după câteva săptămâni, spre cea mai mare surpriză a mea, soțul meu s-a întors acasă și a plecat în genunchi și a plâns rugându-mă. pentru iertare Sunt atât de fericit acum, mulțumesc mult DR WALE, Un mesaj pentru el astăzi îți poate schimba viața în bine. contactați DR WALE pe WhatsApp/Viber: +2347054019402 sau e-mail: drwalespellhome@gmail.com