Accident ieri-seară în capitală. Un bărbat a MURIT
![Vizualizări](/img/eye.jpg)
![Accident ieri-seară în capitală. Un bărbat a MURIT](/getimages/620x2000x2/large/9bcdcf85808bb014e30a252a3001edcf.jpg)
Grav accident ieri-seară, în jurul orei 20.27, la intersecţia străzii Valea Crucii cu bulevardul Dacia din sectorul Botanica al capitalei. Două maşini, una de model „Audi 100” şi alta de model „BMW 3”, s-au tamponat.
În ambele autoturisme se aflau doar șoferii. În urma impactului, șoferul din ,,Audi 100” a rămas blocat între fiare, iar pentru a fi scos, a fost nevoie de intervenţia unui echipaj de descarcerare.
Imediat ce a fost scos, medicii de la SMURD i-au acordat barbatului, în vârstă de 51 de ani, primul ajutor medical, după care a fost transportat la spital. Spre regret, în scurt timp, acesta a decedat.
Șoferul „BMW”-ului, în vârstă de 25 ani, nu a avut nevoie de ajutor medical, fiind în afara pericolului.
Toate circumstanțele acestui caz urmează să fie investigate de către organele de drept.
![](/getimages/620x2000x2/large/8596d7820cc76849a30aa19c9382ea5c.jpg)
![](/img/eye.jpg)
![](/getimages/620x2000x2/large/d4816058fe06c3ab41ca0927a3909d54.jpg)
![](/img/eye.jpg)
![](/getimages/620x2000x2/large/d5e5a606624acc79ba427d21573a36ce.jpg)
![](/img/eye.jpg)
![](/getimages/620x2000x2/large/742851bd0f246114118f8323f2a8bd3a.jpg)
![](/img/eye.jpg)
![](/getimages/620x2000x2/large/3e285eea66711a98f8e54dc2f6482dd0.jpg)
![](/img/eye.jpg)
![](/getimages/620x2000x2/large/b5c6edaeb8e8a4cd19649e7a048e6f99.jpg)
![](/img/eye.jpg)
![](/getimages/620x2000x2/large/298d06da61bc353e989c13367cb5ee20.jpg)
![](/img/eye.jpg)
![](/getimages/620x2000x2/large/047b102b333bea69d3149e9742727e36.jpg)
![](/img/eye.jpg)
![](/getimages/620x2000x2/large/e86b97201b566d1a381e0b2bdce4ea20.jpg)
![](/img/eye.jpg)
![](/getimages/620x2000x2/large/697b9260e49995bbeb198e9b6fa5ccbb.jpg)
![](/img/eye.jpg)
![](/getimages/620x2000x2/large/3b9af5ade4b4ca948b43e3a6d3cdb26e.jpg)
![](/img/eye.jpg)
![](/getimages/620x2000x2/large/cef62988fd56168cc2319c0e6b5645b7.jpg)
![](/img/eye.jpg)
![](/getimages/620x2000x2/large/a4758362b56d2017da39677ce30339be.jpg)
![](/img/eye.jpg)
![](/getimages/620x2000x2/large/860b4f52bf03ae3ba5aa97739ebd1351.jpg)
![](/img/eye.jpg)
![](/getimages/620x2000x2/large/97196f6097c2b098c759417440d13b2d.jpg)
![](/img/eye.jpg)
![](/getimages/620x2000x2/large/67753a8022633d3f1de6cec148490315.jpg)
![](/img/eye.jpg)
![](/getimages/620x2000x2/large/34b2d9ef04958203e770ccdcb0143689.jpg)
![](/img/eye.jpg)
![](/getimages/620x2000x2/large/727433ab59ecee6122a608d7d9b50821.jpg)
![](/img/eye.jpg)
![](/getimages/619x421x1/large/3b9af5ade4b4ca948b43e3a6d3cdb26e.jpg)
![](/getimages/619x421x1/large/cef62988fd56168cc2319c0e6b5645b7.jpg)
![](/getimages/619x421x1/large/a4758362b56d2017da39677ce30339be.jpg)
![](/getimages/619x421x1/large/860b4f52bf03ae3ba5aa97739ebd1351.jpg)