02:43:55 17.06.2025
Stiri

A văzut-o goală pe iubita celui mai bun prieten. Ce a făcut tânărul…

Știri 24.02.2018 19:02 Vizualizări3482
A văzut-o goală pe iubita celui mai bun prieten. Ce a făcut tânărul… Sursa: realitatea.net

Chiar şi cei mai buni prieteni te pot surprinde neplăcut, la un moment dat. Un tânăr din SUA a cerut ajutorul într-o problemă pe care el o consideră delicată.

Băiatul, care s-a prezentat pe net sub numele „Wunoi”, a povestit ce i s-a întâmplat când a rămas singur în casa celui mai bun prieten al lui. Avea o cheie de la locuinţa acestuia pentru a uda florile în perioada în care omul era plecat de acasă.

Dar Wunoi a făcut mai mult decât a uda florile. A intrat în calculatorul amicului, unde a dat peste câteva înregistrări cu iubita prietenului, imagini în care aceasta apărea goală. Ce a făcut în continuare? A avut mustrări de conştiinţă şi a intrat rapid pe un forum de gameri pentru a cere ajutorul altor useri.

„Nici n-am ştiut că o fată atât de timidă poate arăta atât de bine fără haine”, a scris Wunoi pe forum, în termeni laudativi la adresa iubitei celui mai bun prieten al său.

„Totuşi, ce îmi recomandaţi să fac în continuare? Să-i spun amicului meu că i-am văzut iubita goală? Să tac din gură?”, a continuat Wunoi.

Cele mai multe răspunsuri pe care le-a primit au fost sfaturi că trebuie să ascundă episodul.

Sursa: realitatea.net

Autor:
Top stiri

Parteneri
Descoperă
Punct de vedere NAȚIONAL
14.05.2025 13:06 ZiarulNational Mihai Gribincea // Moscova rescrie is...

30.12.2024 09:11 Nicolae Negru Nicolae Negru // Anul politic 2024, î...

30.12.2024 09:55 Valeriu Saharneanu Valeriu Saharneanu // Rezidenții tran...

Sondaj
Ce scenariu pare mai realist?
Prietenii noștri

Ziarul Național 2013-2025. Toate drepturile sunt rezervate

Despre noi Publicitate Termeni și condiții News widget RSS Contacte