01:53:32 01.01.2026
Stiri

Bianca Drăgușanu s-a căsătorit! Şi-a distrus rochia de peste 9 000 de euro!

Monden 30.09.2013 14:00 Vizualizări2415
Bianca Drăgușanu s-a căsătorit! Şi-a distrus rochia de peste 9 000 de euro! Foto: click.ro
Bianca Drăgușan

Vremea nu a ţinut cu mirii şi se pare că a „contribuit” serios la imaginea de mireasă de poveste a Biancăi. La finalul serii, roşcata a constatat dezamăgită că rochia special cusută pentru ea s-a murdărit şi probabil nicio curăţătorie nu va reuşi să o „salveze”, scrie click.ro.

Deşi a incomodat-o destul de mult în timpul dansului, Bianca a arătat senzaţional la nunta ei cu Victor. Creaţia personalizată a fost custută manual luni întregi şi realizată din dantelă franţuzească. A costat-o peste 9 000 de euro, însă apariţia Biancăi a fost spectaculoasă şi a meritat orice bănuţ.
Din păcate, rochia, deşi a fost făcută pentru o singură seară, s-a deteriorat, mai ales trena, care s-a murdărit din cauza prafului şi a ploii. Chiar dacă avea pregătită o a doua rochie de mireasă, o ţinută creată chiar de ea, Bianca nu a mai îmbrăcat-o la nuntă. Ea a preferat să stea până la finalul serii în rochia de mireasă de la Ersa Atelier.

Autor: Doina Popov
Stiri relevante
Top stiri
31.12.2025 08:42 636 Horoscopul zilei 31.12.2025

Curs valutar
1 MDL   1 EUR 19.76 1 USD 16.79 1 RON 3.88 1 RUB 0.21 1 UAH 0.40
Sondaj
Dacă duminica viitoare ar avea loc alegeri parlamentare în R. Moldova, pentru cine ați vota?
Prietenii noștri

Ziarul Național 2013-2025. Toate drepturile sunt rezervate

Despre noi Publicitate Termeni și condiții News widget RSS Contacte