06:46:04 09.02.2026
Stiri

Nuntă de COŞMAR pentru un fotbalist. Mireasa s-a îmbătat şi petrecerea s-a transformat într-un dezastru

Sport 13.06.2017 19:30 Vizualizări3882
Nuntă de COŞMAR pentru un fotbalist. Mireasa s-a îmbătat şi petrecerea s-a transformat într-un dezastru Sursa: prosport.ro

Fotbalistul Fraser Franks şi fosta artistă pop Stacey McClean (componentă a grupului S Club 8 şi participantă la X Factor) au avut parte de o nuntă de dat uitării, după ce tânăra de 26 de ani s-a îmbătat în timpul petrecerii şi a stârnit un conflict după ce a aruncat cu cu tortul în mire, notează tabloidele britanice.

Invitaţii la nuntă au privit şocaţi cum mireasa, evident ameţită, a luat partea superioară a tortului, imediat după ce acesta fusese tăiat şi urma să le fie servit celor prezenţi, şi a aruncat cu el spre mire.

Au ratat şi dansul mirilor: „A băut până n-a mai ştiut de ea!”

Fraser Franks a reacţionat furios, notează The Sun, în condiţiile în care chiar mama sa făcuse tortul pentru eveniment. Imediat s-a declanşat un scandal, iar fratele lui Stacey McLean, Liam, a sărit la bătaie cu mirele, cei doi fiind despărţiţi cu greu de cavalerul de onoare.

Conform sursei citate, lucrurile au degenerat într-o asemenea măsură încât cei doi au sărit peste dansul mirilor, iar Stacey nu a mai prins finalul petrecerii: „S-a dus la culcare devreme!”. Nu înainte să-şi lase fără cuvinte cei peste 100 de invitaţi strigând: „Vă urăsc pe toţi!”

„După ceremonie a băut până n-a mai ştiut de ea şi a distrus această zi. Toată lumea a rămas fără cuvinte când, în timpul discursurilor, s-a ridicat şi a strigat că îi urăşte pe toţi.

Cred că glumea, dar toţi au fost şocaţi. Apoi a aruncat cu tortul în faţa lui Fraser. Cred că ea a crezut că e amuzant, dar el nu a reacţionat deloc bine. A fost un scandal imens”, a povestit un martor pentru The Sun.



Format la juniorii lui Chelsea, Fraser Franks nu a reuşit să prindă un contract la o echipă de top în Anglia şi până în prezent a jucat doar în ligile inferioare. Acum, fundaşul de 26 de ani este legitimat la Stevenage, grupare din League Two. Franks a strâns însă cinci selecţii în echipa naţională C a Angliei (echipă ce reprezintă Anglia la un nivel semiprofesionist).

Sursa: prosport.ro

Autor: Ziarul National
Stiri relevante
Top stiri
08.02.2026 08:41 639 Horoscopul zilei 08.02.2026
07.02.2026 07:54 883 Horoscopul zilei 07.02.2026

Parteneri
Punct de vedere NAȚIONAL
14.05.2025 13:06 ZiarulNational Mihai Gribincea // Moscova rescrie is...

30.12.2024 09:11 Nicolae Negru Nicolae Negru // Anul politic 2024, î...

30.12.2024 09:55 Valeriu Saharneanu Valeriu Saharneanu // Rezidenții tran...

Horoscop
Vezi horoscopul tău pentru astăzi
Capricorn
Vărsător
Pești
Berbec
Taur
Gemeni
Rac
Leu
Fecioară
Balanță
Scorpion
Săgetător
Curs valutar
1 MDL   1 EUR 20.07 1 USD 17.02 1 RON 3.94 1 RUB 0.22 1 UAH 0.40
Sondaj
Dacă duminica viitoare ar avea loc un referendum privind unirea Republicii Moldova cu România, cum ați vota?
Prietenii noștri

Ziarul Național 2013-2025. Toate drepturile sunt rezervate

Despre noi Publicitate Termeni și condiții News widget RSS Contacte