Are un CLUB de FOTBAL. Despre ce JUDECĂTOR este vorba?
![Vizualizări](/img/eye.jpg)
![Are un CLUB de FOTBAL. Despre ce JUDECĂTOR este vorba?](/getimages/620x2000x2/large/f77aedd8544d6f86aa1f20abd1235dbc.jpg)
Judecătorul Valeriu Ghedreuțanu de Judecătoria Drochia este fondator al unui club de fotbal.
În declarația de interese depusă la Comisia Națională de Integritate, magistratul menționează că este fondator al clubului „Speranța Plus” din Drochia, scrie magistrat.md.
Clubul de fotbal nu este unul foarte cunoscut, însă este membru al Federației Moldovenești de Fotbal.
Dincolo de acest club, Ghedreuțanu mai deține două apartamente, o casă și un birou în Drochia. Magistratul are în proprietate un Mercedes din 2004,pe care îl estimează la 80 de mii de lei.
În declarația de avere pentru 2012, judecătorul mai indica și o datorie la bancă de 200 de mii de euro a soției sale. Creditul nu se mai regăsește însă în declarația de avere pentru anul curent.
![](/getimages/620x2000x2/large/727433ab59ecee6122a608d7d9b50821.jpg)
![](/img/eye.jpg)
![](/getimages/620x2000x2/large/da06ee5375cab9fb731e62975a6050f7.jpg)
![](/img/eye.jpg)
![](/getimages/620x2000x2/large/562d454097a32f135b63aceb017bb1ac.jpg)
![](/img/eye.jpg)
![](/getimages/620x2000x2/large/46c3bad78957d761867d2a6e0f513415.jpg)
![](/img/eye.jpg)
![](/getimages/620x2000x2/large/94313a1ea7b33c3cf14589464d49d7bc.jpg)
![](/img/eye.jpg)
![](/getimages/620x2000x2/large/eed5cad586aebf344fec216dfbfa0678.jpg)
![](/img/eye.jpg)
![](/getimages/620x2000x2/large/1303e0d0ff27796ab7687372ae9653f7.jpg)
![](/img/eye.jpg)
![](/getimages/620x2000x2/large/81e6d5de7934cd5f9b8abe855468a240.jpg)
![](/img/eye.jpg)
![](/getimages/620x2000x2/large/8646908fc7cc3c593cb84b732ea267cf.jpg)
![](/img/eye.jpg)
![](/getimages/620x2000x2/large/86d62556e74346192f3d6c7080fea2b7.jpg)
![](/img/eye.jpg)
![](/getimages/620x2000x2/large/3b9af5ade4b4ca948b43e3a6d3cdb26e.jpg)
![](/img/eye.jpg)
![](/getimages/620x2000x2/large/cef62988fd56168cc2319c0e6b5645b7.jpg)
![](/img/eye.jpg)
![](/getimages/620x2000x2/large/a4758362b56d2017da39677ce30339be.jpg)
![](/img/eye.jpg)
![](/getimages/620x2000x2/large/860b4f52bf03ae3ba5aa97739ebd1351.jpg)
![](/img/eye.jpg)
![](/getimages/620x2000x2/large/97196f6097c2b098c759417440d13b2d.jpg)
![](/img/eye.jpg)
![](/getimages/620x2000x2/large/67753a8022633d3f1de6cec148490315.jpg)
![](/img/eye.jpg)
![](/getimages/620x2000x2/large/34b2d9ef04958203e770ccdcb0143689.jpg)
![](/img/eye.jpg)
![](/getimages/620x2000x2/large/727433ab59ecee6122a608d7d9b50821.jpg)
![](/img/eye.jpg)
![](/getimages/619x421x1/large/3b9af5ade4b4ca948b43e3a6d3cdb26e.jpg)
![](/getimages/619x421x1/large/cef62988fd56168cc2319c0e6b5645b7.jpg)
![](/getimages/619x421x1/large/a4758362b56d2017da39677ce30339be.jpg)
![](/getimages/619x421x1/large/860b4f52bf03ae3ba5aa97739ebd1351.jpg)