17:46:07 22.01.2018
Stiri

VIDEO // Filat face DEZVĂLUIRI despre CARACATIȚA lui Plahotniuc. Imagini NECENZURATE

Politică 23.10.2015 12:09 Vizualizări27132 Autor: Ziarul National

Un intenaut ne-a atras atenția că cei care au plasat pe youtube discursul lui Vlad Filat au cenzurat imaginile. Și anume au scurtat discursul lui Filat cu 1 minut și 33 de secunde. E vorba de minutul 8.08, când Vlad Filat face referință la deciziile care se iau pe bulevardul Dimitrie Cantemir sau la Nobil Club.

Comparați video-ul pus pe youtube, care ulterior a fost cenzurat, și video-ul de pe Pro TV care este o variantă integrală a discursului liderului liberal-democrat din 15 octombrie curent.


Merită și prietenii tăi să stie ASTA. Informează-i acum!





Mihai 23.10.2015 13:04

Sa inteleg ca deja nici nu mai stiti cum sa-l aparati pe seful vostru, care, apropo, va plateste din banii furati de la Banca de Economii. Asta nu e dezvaluire ce a spus Filat, ci e un ataca neprobat. Parca Filat a spus ca in curind o sa vorbeasca tot ce stie. Ei si ce tace? Poate ca nu are ce spune )))

Oleg 23.10.2015 13:09

Pipetz ce stire, dap duceti-va bre la Agora si intrebatii de ce au taiat, si apropo acest discurs a foat transmit online pe mai toate TV-urile din tara, e ridicol acum sa se faca stiri din aceasta huinea....oricum principalul aici nu e ceea ce a spus Filat, dar ce au spus si demonstrat procurorii

Dorina 23.10.2015 13:11

Hai mai faceti din Filat victima. Poporul furata oare nu este victima ? Se pare ca nivelul d eipocrizenie a tarii noastre a ajuns la punctul critic.

Sima 23.10.2015 13:17

Cei din PLDM nu faca alt ceva decit rafuiala prin intermediul presei. Bun, dar cum ramine cu miliardul furata de catre Filat ? Deja nu mai este nevoie ?

Grig 23.10.2015 14:15

Oooo, postacii din podval de la PD au iesit la linie! O parte stau la apel, o parte scriu comentarii! Asa cum au adus probe pe Filat, la fel sunt si le Plahotniuc! Problema este ca seful peste justitie e chiar Plahotniuc! Scurt si clar!

Elena Tulbure 23.10.2015 15:26

Dreptate in Moldova europeana! Stop coruptia si faradeligea! Jos PLDM! Ne-ati furat Banca de Economii -Miliardul inapoi, Filat la duba!

Anfisa 23.10.2015 19:32

Dl Filat este cel mai cult politician din RM. A facut mult bine poporului dar presa cumparata si rivalul il ataca si-l bat nu numai cu miinile ci si cu picioarele. Vai de capul moldovanului. Fara gindire logica, fara minte.Se lasa manipulat. Cine a dovedit ca e vinovat, unde l-ati auzit pe nanasul lui ca a spuna ceva despre Filat. Povesti spuse pentru a ne convinge ca miliardul furat e vina lui Filat. Minciuni. Oamenii culti nu cred aceste palavre. Ati vazut vreo personalitate s-l invinuiasca pe dl Filat. Numai niste risuri care sunt vinduti unui tip care face tot raul in RM.

Hariton Gudumac 24.10.2015 17:57

Agora a preluat video de la Publika. Publika este cea care a cenzurat discursul. Între timp au șters știrea. Publika pe site acest discurs nu-l are. De ce?